Skip to content Skip to footer

Agencja, RPO i wewnętrzna rekrutacja: kompleksowe porównanie

Opublikowany przez: Talentful

Jeśli chcesz szybko dodać nowe talenty do swojego zespołu, jak zdecydujesz, która metoda rekrutacji jest najlepsza dla Twojej firmy?
Dla wielu firm pierwszym portem połączenia jest rozmowę przez telefon z agencją rekrutacyjną i poproszenie ich o pozyskanie odpowiedniego kandydata. Inne organizacje wolą utrzymywać cały proces rekrutacji.
Przeczytaj dziś przewodnik Talentful, aby odkryć zalety i wady wewnętrznej rekrutacji, agencji i RPO. Na końcu tego przewodnika będziesz w stanie z pewnością dokonać właściwego wyboru dla swojej organizacji.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Talentful kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Talentful strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 17 stron

Więcej zasobów z Talentful