Skip to content Skip to footer

Zajmowanie się różnorodnością i włączeniem wykraczającym poza punkt odniesienia

Opublikowany przez: Oracle

Workplace Intelligence przeprowadził wywiad z 10 wiodącymi globalnymi firmami w tym raporcie: Marriott, DHL, Schneider Electric, Co-OP, Marks and Spencer, Boston Scientific, Nielsen IQ, Anthem, General Motors i Siemens Energy. Ci dyrektorzy Dandi dzielili inicjatywy, nad którymi pracują i podkreślali, że teraz bardziej niż kiedykolwiek Dandi musi być czymś więcej niż programem, musi być głęboko osadzony w kulturze firmy i zarejestrowani w całej organizacji. W rzeczywistości kilku liderów Dandi wyraziło nadzieję na przyszłość, w której programy różnorodności i włączenia i przywódcy wcale nie istnieją, ponieważ po prostu nie są już potrzebni.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Oracle kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Oracle strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 56 stron

Więcej zasobów z Oracle