Skip to content Skip to footer

Ponownie wyobrażajmy sobie, jak mierzy Europę

Opublikowany przez: Fujitsu

W ciągu zaledwie kilku miesięcy byliśmy świadkami, jak organizacje mogą działać, przetrwać, a nawet rozwijać się w ekstremalnych okolicznościach. Zwycięzcy podejmowali decyzje w PACE, szybko przetestowali i nauczyli się, i znaleźli nowe sposoby prowadzenia działalności koncentrowanej na cyfrowych modelach biznesowych.
Zobacz, jak twoi rówieśnicy w Europie przekształcają swoje siły robocze - i jak te wysiłki są porównywane na całym świecie.
Niezależnie od tego, czy chodzi o znalezienie odpowiedniej technologii, zarządzanie zmianami czy szkoleniem ludzi, możemy pomóc Ci ponownie wyobrazić sobie doświadczenia pracowników.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Fujitsu kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Fujitsu strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 8 stron

Więcej zasobów z Fujitsu