Skip to content Skip to footer

Uzasadnienie umiejętności dynamicznych

Opublikowany przez: Oracle

Przyszłość pracy dramatycznie się zmieniła. Nowy poziom zwinności i odporności jest wymagany, aby pozostać konkurencyjnym. Sukces wymaga od liderów zastosowania podejścia dynamicznego umiejętności do przyszłościowej siły roboczej.
Uzyskaj dostęp do tego raportu „„ Uprawnienia biznesowe dotyczące umiejętności dynamicznych '„ z badań konstelacji, aby poznać 7 kroków wymaganych do zbudowania podejścia dynamicznego umiejętności. Odkryj korzyści, jakie takie podejście może wnieść do Twojej organizacji. Ponadto dowiedz się o 9 umiejętnościach, które Twoja siła robocza potrzebuje, aby umożliwić biegłość cyfrową, przetrwać i rozwijać.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Oracle kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Oracle strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 18 stron

Więcej zasobów z Oracle