Skip to content Skip to footer

Książka pracy klientów

Opublikowany przez: ServiceNow

Największą historią biznesową ostatniego roku był wpływ Covid-19 na sposób, w jaki pracujemy i żyjemy. To pokazało, że zmiana może nastąpić w jednej chwili i bez ostrzeżenia. Dlatego bardzo ważne jest, aby móc dostosować się i podnieść wyzwanie.
W tej książce zobaczysz historie organizacji, które napotkały złożone wyzwania z przepływami pracy. Podczas gdy problemy są różne, wszyscy pchali się do przodu i objęli prowadzenie w swojej własnej cyfrowej transformacji, a przy pomocy ServiceNow odblokowali imponujące wyniki.
Odkryj, w jaki sposób te organizacje napędzają lojalność klientów dzięki połączonym cyfrowym przepływom pracy. Te szybkie odczytania ich prezentacji z wiedzy 2020 oferują wgląd w innowacyjne podejścia do jednolitego zaangażowania klientów, usług terenowych i operacji usługowych.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ServiceNow kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ServiceNow strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: eBook Długość: 17 stron

Więcej zasobów z ServiceNow