Skip to content Skip to footer

Prowadzenie kultury podczas szybkiego wzrostu

Opublikowany przez: Workhuman

Dowiedz się, w jaki sposób wersja 1 zachowała swoje wartości kulturowe i zapewniała pracowników przez okres szybkiego wzrostu międzynarodowego.
W ciągu zaledwie kilku lat wersja 1 z Dublina zwiększyła swoją siłę roboczą z 400 lokalnych pracowników do 2300 osób na całym świecie. Podczas gdy organizacja zawsze wykorzystała uznanie, aby promować swoją kulturę i zaszczepić pożądane zachowania, potrzebowała nowego sposobu, aby robić to konsekwentnie i na skalę globalną.
We współpracy z WorkHuman® wersja 1 uruchomiła nowy program rozpoznawalny o nazwie Claut, pierwszą w pełni cyfrową platformę rozpoznawania globalnego, z korzyścią dla wszystkich w organizacji - niezależnie od ich lokalizacji.
Przeczytaj studium przypadku w wersji 1, aby dowiedzieć się więcej o strukturze i wynikach opalania.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Workhuman kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Workhuman strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie:

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 14 stron

Więcej zasobów z Workhuman