Skip to content Skip to footer

Badania jądra łączące finanse i HR w Oaclecloud

Opublikowany przez: Oracle

Koszt i złożoność planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) i zarządzania kapitałem ludzkim (HCM) stanowią dwa najpoważniejsze wyzwania, przed którymi stoją dziś duże firmy. W miarę rozwoju technologii biznesowych organizacje muszą przyjąć nowe narzędzia i procesy, aby spełnić stale rosnące oczekiwania zarówno pracowników, jak i zewnętrznych organów regulacyjnych. Aby zaspokoić te potrzeby, wiele firm wdraża kombinację różnych rozwiązań najlepszych w zakresie, które zapewniają odmienne wyniki zgodnie z ich indywidualnymi dyrektywami.
Aby lepiej zrozumieć, w jaki sposób firmy wykorzystują wspólne wdrożenia oprogramowania ERP i HCM, Nucleus rozmawiał z klientami za pomocą Oracle ERP Cloud i Oracle HCM Cloud.
Pobierz teraz!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Oracle kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Oracle strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 9 stron

Więcej zasobów z Oracle