Skip to content Skip to footer

Siedem najlepszych praktyk cyfrowych dla profesjonalistów HR: Nie zostawiaj nic szans, gdy Twój dział przejdzie cyfrowy

Opublikowany przez: DocuSign

Eksperci branżowi przewidują, że odnoszące sukcesy firmy wkrótce staną się w 100% cyfrowe dla wszystkich transakcji. Wyzwanie polega na tym, jak „przejść do cyfrowego' we właściwy sposób. Dla wielu firm będzie to przyrostowa podróż.
Świat HR szybko się zmienia-kandydaci globalni są podawani technologicznie i polegają na interakcjach z obsługą mobilną. Teraz bardziej niż kiedykolwiek zespoły HR starają się poprawić doświadczenie wdrażania, zwiększyć zadowolenie pracowników i skupić personel HR z dala od przyziemnych zadań.
Ten artykuł najlepszych praktyk przedstawia siedem ważnych sposobów, w jakie zespoły HR mogą poczynić znaczący postęp w swoich cyfrowych transformacjach.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się DocuSign kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. DocuSign strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 4 strony

Więcej zasobów z DocuSign