Skip to content Skip to footer

Kiedy doświadczenie pracownika ma znaczenie, najwięcej realizacji marzeń o jednym miejscu

Opublikowany przez: ServiceNow

W dzisiejszym współczesnym świecie kandydaci oczekują, że ich doświadczenia w pokładzie odzwierciedlają ten sam poziom obsługi klienta i cyfrowego doświadczenia, do którego są przyzwyczajeni w ich codziennym życiu.
Jest to jeszcze bardziej prawdziwe w czasach Covid-19, gdzie miliony ludzi przygotowują się do rozpoczęcia pracy w domu. Posiadanie bezproblemowego, zdigitalizowanego procesu kompleksowego jest kluczem do zdobycia i utrzymania zaangażowania ludzi. Zestaw narzędzi EY dla HRSD koncentruje się na umożliwieniu przetwarzania kompleksowego, osadzonego w konsumpcyjnej architekturze ServiceNow, aby ułatwić i zautomatyzować interakcję i usunąć tarcie usług. Dołącz do EY w podróży odkrywczej!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ServiceNow kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ServiceNow strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 10 stron

Więcej zasobów z ServiceNow