Skip to content Skip to footer

Nowy przewodnik: nagrody pracownicze, Dlaczego gotówka nie zawsze jest królem

Opublikowany przez: Workhuman

Pracownicy są jednym z najcenniejszych aktywów Twojej organizacji. Kiedy wychodzą, nie uderzy cię to po prostu finansowo. Może to uszkodzić morale i kulturę Twojej firmy.
Aby zatrzymać cenionych pracowników, firmy mogą ulec pokusie rzucania pieniędzy na sytuację - w formie bonusów i nagród gotówkowych. Jednak ten rodzaj hojności nie zawsze zapewnia pożądany zwrot z inwestycji.
W tym przewodniku dowiesz się, dlaczego, jeśli chodzi o nagrody, gotówka nie zawsze jest królem. Dowiesz się również o alternatywnych strategii nagród, które udowodniono, że zwiększają wydajność i retencję.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Workhuman kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Workhuman strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 6 stron

Więcej zasobów z Workhuman