Skip to content Skip to footer

RPA AI

Opublikowany przez: Automation Anywhere

Najpierw pojawiły się roboty Bots-Sofware utworzone przy użyciu narzędzi do automatyzacji procesów robotycznych (RPA) do wykonywania określonych zadań. Boty te wywarły duży wpływ na zwiększenie wydajności, wydajności i rentowności we wszystkich branżach na całym świecie.
81% przedsiębiorstw traktuje RPA „poważnie”
53% traktuje to „bardzo poważnie”
Dzisiaj RPA nie jest już ograniczone do predefiniowanych zadań i danych. „Inteligentne boty” oparte na sztucznej inteligencji są w stanie obsłużyć niejednoznaczność i podejmować decyzje podobne do ich ludzkich odpowiedników.
Ten ebook wyjaśnia, co sprawia, że ​​te inteligentne boty zwane botami poznawczymi są tak cenne. Odkryjesz bezprecedensowe sposoby, w jakie boty poznawcze mogą pomóc w Twojej firmie.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Automation Anywhere kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Automation Anywhere strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 16 stron

Więcej zasobów z Automation Anywhere