Skip to content Skip to footer

Dobre samopoczucie pracowników w „nowej normie”

Opublikowany przez: Achievers

2020 był rok bez parkar. Niezwykle testowanie warunków rynkowych, zwolnień, programów furlough i wymuszonych okresów pracy zdalnej połączyły się, aby wywierać dobre samopoczucie pracowników pod nadzorem.
Promowanie kultury odporności i ciągłości oraz maksymalizacja rozpoznawania pracowników poprawi dobre samopoczucie i zaangażowanie.
Achievers przeprowadzili ostatnio ankiety pracowników i menedżerów w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech i Holandii w celu oceny poziomu samopoczucia pracowników w każdym kraju i ustalenia, jak dobrze respondenci uważają, że ich pracodawcy mieliby rok wydarzeń. To samopoczucie pracownika w raporcie „Nowa normalna' podsumowuje i analizuje wyniki tych ankiet.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Achievers kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Achievers strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 9 stron

Więcej zasobów z Achievers