Skip to content Skip to footer

Rozwijanie fabryki przyszłości

Opublikowany przez: UKG

Aby przekształcić produkcję, przekształcić siłę roboczą.
Cyfrowa transformacja - kluczowym elementem tego, co nazywa się czwartą rewolucją przemysłową - jest radykalna zmiana w brytyjskich operacjach produkcyjnych. Zmiany te nie mają miejsce w próżni: ewoluujący globalny rynek, techniki szczupłej produkcji, wstrząsy polityczne i inne czynniki odgrywają rolę w szybko zmieniającym się krajobrazie produkcyjnym.
W tym burzliwym świecie producenci szukają sposobów na zdobycie świeżej przewagi. Szukają wydajności operacyjnej, szukają wyższych umiejętności i większej elastyczności personelu, szukają eksperckiej pomocy w prowadzeniu zmian. Budowanie, wdrażanie i zarządzanie elastyczną i bardzo produktywną siłą roboczą ma kluczowe znaczenie dla sukcesu produkcyjnego.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się UKG kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. UKG strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 8 stron

Więcej zasobów z UKG