Skip to content Skip to footer

Przyszłość funkcji HR 2021

Opublikowany przez: Oracle

Przygotuj HR, aby sprostać wyzwaniom nowo przekształconego świata pracy
Od początku 2020 r. Zasoby ludzkie (HR) stanęły przed niespotykanymi wyzwaniami z powodu pandemii Covid-19. Rzadko w historii ma funkcję HR potrzebną do obrotu tak szybko i dramatycznie, aby zaspokoić tak pilne potrzeby robocze i biznesowe. Trendy te wymagają przemyślenia jej ról i priorytetów, gdy świat pracy się przekształca.
Być może największą zmianą w myśleniu HR jest uznanie, że w wielu organizacjach postpandemiczny powrót do pracy nie będzie powrót do sposobu wykonywania pracy w 2019 roku. Wiele się zmieniło, a przynajmniej niektóre z tych zmian się pozostaną i ewoluuj dalej.
W tym badaniu patrzymy na postawy, obawy, priorytety i umiejętności dzisiejszych specjalistów HR, a także ich poglądy na temat tego, co będzie najważniejsze w najbliższej przyszłości.
Specjaliści HR dokonujący przeglądu tego raportu powinni rozważyć:

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Oracle kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Oracle strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 44 strony

Więcej zasobów z Oracle