Skip to content Skip to footer

Raport o absenteizmie 2018

Opublikowany przez: AdviserPlus

Nieobecność to problem, przed którymi stoi wszystkie firmy. Prostym faktem jest to, że firmy zatrudniają ludzi i oczywiście będą potrzebować czasu wolnego.
Jednak, jak mówi stary banał biznesowy, „czas to pieniądze', a czas utracony na nieobecność może okazać się dużym ciągłym produktywnością, a zatem kwoty sprowadzonych pieniędzy.
W trakcie tego raportu Adviserplus patrzy na rolę środowiska w miejscu pracy, niektóre praktyczne sposoby reagowania firm na nieobecność, rolę wakacji i elestimów, kilka potencjalnych brakujących elementów układanki, rolę technologii Zwracając się do nieobecności i trendów nieobecności, które są ważne do zrozumienia.
Pobierz teraz, aby dowiedzieć się więcej!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się AdviserPlus kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. AdviserPlus strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: , ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 24 strony

Więcej zasobów z AdviserPlus