Skip to content Skip to footer

Zmiana tempa transformacji IT

Opublikowany przez: ServiceNow

Jak Twoi klienci oczekują oddziaływania z tobą dzisiaj? Co pracownicy muszą się ze sobą połączyć i udostępniać informacje, gdziekolwiek się znajdują. Czy mogą wykonywać swoje zadania szybko i wydajnie, odpowiednio wspierane przez wspólne usługi lub funkcje takie jak to i HR?
Maksymalizuj wartość produktów, które posiadasz, korzystając z platformy ServiceNow, aby połączyć wszystko w sposób, który jest bardziej wydajny i znaczący i pozytywnie wpływa na istotne barometry biznesowe, takie jak wyniki satysfakcji pracowników i klientów.
ComputaCenter jest w wyjątkowej pozycji, aby pomóc Ci wykorzystać siłę technologii na dużą skalę - wykorzystując naszą wiedzę, aby zmaksymalizować inwestycje w ServiceNow, jak i dostarczyć najlepsze rozwiązania IT dla Twojej firmy.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ServiceNow kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ServiceNow strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 2 strony

Więcej zasobów z ServiceNow