Skip to content Skip to footer

Przewodnik dla liderów biznesu po RPA

Opublikowany przez: Automation Anywhere

Dzisiaj pracownicy spędzają około 10–20% swojego czasu na Mundane, powtarzające się zadania, które można łatwo zautomatyzować. Dzięki robotycznej automatyzacji procesów (RPA) firmy mogą odciążyć te uciążliwe zadania do swojej cyfrowej siły roboczej, dając ludziom więcej czasu na produktywność i innowacje. Według Forbesa automatyzacja może zaoszczędzić pracownikom do sześciu do dziewięciu tygodni wysiłku każdego roku, oszczędzając firmy cztery miliony dolarów rocznie. Ten odzyskany czas może zostać ponownie zainwestowany na rozwój kariery i możliwości rozwoju osobistego, dzięki czemu praca jest bardziej ludzka.
Gartner przewiduje, że do 2020 r. 40% dużych przedsiębiorstw przyjęło automatyzację procesów robotycznych (RPA), w porównaniu z mniej niż 10%.
Dowody są w przeważającej mierze jasne. Aby być dziś konkurencyjnym - i jutro - musisz zautomatyzować. Ale jakie produkty należy kupić dla swojej organizacji?

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Automation Anywhere kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Automation Anywhere strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 14 stron

Więcej zasobów z Automation Anywhere