Skip to content Skip to footer

Ponownie wyobrażaj sobie, jak wykonana jest praca - Przedstawiamy zmianę życia zawodowego Fujitsu

Opublikowany przez: Fujitsu

Czas ponownie wyobrazić sobie nową przyszłość. Koncepcja miejsca pracy zmieniła się na zawsze. Niekoniecznie jest to gdzieś twoi pracownicy. Teraz, gdziekolwiek się nie chcą, czy to w domu, w biurze, czy w ruchu. I gdziekolwiek się to jest, i jak się z nim łączą, oczekują tego samego dostępu systemu, wydajności, wsparcia i bezpieczeństwa, które cieszyli się, gdy codziennie przychodzili do biura. Ta sama możliwość dostępu do informacji, wykonywania zadań i współpracy ze swoimi kolegami, partnerami i klientami, korzystając z intuicyjnych, odpornych systemów, które pozwalają im być najbardziej produktywne i wydajne.
Hybrydowy model roboczy, który daje ludziom elastyczność, której potrzebują, aby wykonać swoją najlepszą pracę i żyć najlepszym życiem. Pomaganie im reagować na wyzwania, które przed nami. W Fujitsu pomagamy organizacjom takim jak twoje w tworzeniu cyfrowych miejsc pracy, od kształtowania wizji po wdrożenie rozwiązań i usług, które będą stanowić podstawę nowej rzeczywistości.
Pobierz, aby dowiedzieć się o zmianie życia zawodowego Fujitsu, która jest oparta na trzech filarach, biurze bez granic, inteligentnej pracy i zmianie kultury.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Fujitsu kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Fujitsu strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 12 stron

Więcej zasobów z Fujitsu