Skip to content Skip to footer

Tworzenie wszystkich odpowiednich połączeń

Opublikowany przez: ServiceNow

Korzystanie z cyfrowych przepływów pracy do wysadzania barier, napędzania lojalności i przyspieszenia wzrostu.
Organizacje zainwestowały ponad 3 biliony dolarów w transformację cyfrową w ciągu ostatnich trzech lat. Zbyt wiele tych kosztów dotyczyło rozwiązań punktowych, które nie rozwiązały potrzeb współczesnego przedsiębiorstwa zapewniającego proaktywne usługi dla klientów.
Nadszedł czas, aby przenieść twoją cyfrową transformację w nowy, bardziej skuteczny kierunek. W ServiceNow sprawiamy, że świat pracy lepiej pracujemy dla ludzi w dowolnym miejscu, w dowolnym miejscu, w dowolnym środowisku. Oznacza to łączenie agentów i klientów bezpośrednio z zespołami, które rozwiązują ich problemy.
Zanurzmy się i zbadajmy, w jaki sposób cyfrowe przepływy pracy mogą dać wszystkim- wewnętrznym użytkownikom i klientom niezgodnym widoczności statusu całego usługi.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ServiceNow kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ServiceNow strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 23 strony

Więcej zasobów z ServiceNow