Skip to content Skip to footer

Sprawa uznania pracowników

Opublikowany przez: Achievers

Po operacji w trybie kryzysowym w wyniku pandemii Covid-19, pracownicy wyjaśniają, że oczekują więcej od swoich firm i miejsc pracy. Niezależnie od tego, czy jest to większa elastyczność w równowadze między życiem zawodowym a prywatnym, czy uznanie dla ich wkładu, dziś wyzwanie dla kierowników na poziomie C jest inwestycje, które zapewniają wszystkim zwycięstwo.
Zwłaszcza podczas niepewnych prognoz zatrudnienia twoje uznanie i nagrody muszą mieć wpływ i dostarczyć ROI. Na szczęście wpływ zaangażowanych pracowników na wyniki biznesowe jest silny i ma zastosowanie do krajów, branż, organizacji i zespołów.
W tym ebooku będziesz
Ten ebook to twój przewodnik po budowie uzasadnienia biznesowego dla strategii rozpoznawania pracowników, która zabezpiecza wpis.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Achievers kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Achievers strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 11 stron

Więcej zasobów z Achievers