Skip to content Skip to footer

Raport dotyczący zaangażowania i retencji - Wielka Brytania

Opublikowany przez: Achievers

Wielka Brytania ma dobrze rozpoznawany problem z wydajnością.
Wiele przyczyn niskiej wydajności pracy jest poza kontrolą poszczególnych firm. Ale ponieważ brytyjskie firmy starają się zwiększyć swoją konkurencyjność po opuszczeniu Unii Europejskiej, ważne jest, aby zrobić wszystko, co w ich mocy, aby jak najlepiej wykorzystać pracowników i utrzymać swoich najlepszych pracowników.
Achievers przeprowadzili ostatnio ankiety pracowników w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Belgii, Holandii i Irlandii, aby zrozumieć poziom zaangażowania pracowników i apetyt na nowe możliwości w każdym kraju oraz ocenić główne czynniki wpływające na nie. Ten raport zaangażowania i retencji podsumowuje i przesłuchuje wyniki tych badań.
Pobierz teraz, aby dowiedzieć się więcej!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Achievers kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Achievers strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 8 stron

Więcej zasobów z Achievers