Skip to content Skip to footer

Nucleus Guide Book łączący finanse i HR w Oracle Cloud (Hero - DM)

Opublikowany przez: Oracle

Ponieważ technologia umożliwia pracownikom gromadzenie ogromnych ilości danych, użytkownicy walczyli o dostosowanie się do wielu systemów, które nie mają prawidłowego gromadzenia i analizy nowych strumieni informacji. Aby zarządzać i wykorzystać wytworzone dane, niektóre organizacje koncentrują się na lepszej integracji systemów i rozwiązań.
W ten sposób konfrontują się z ciągłym niedoborem funkcjonalności, trudnością dostosowania danych głównych oraz kosztów i trudności w zarządzaniu wieloma połączonymi systemami.
Oracle jest wiodącym dostawcą oprogramowania w chmurze z rozwiązaniami biznesowymi do planowania zasobów przedsiębiorstwa, zarządzania kapitałem ludzkim, zarządzaniem relacjami z klientami, zarządzaniem łańcuchem dostaw, analityki i zarządzania wydajnością korporacyjną.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Oracle kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Oracle strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 9 stron

Więcej zasobów z Oracle