Skip to content Skip to footer

Twoja organizacja odporna na przyszłość

Opublikowany przez: Eightfold

Wiodące firmy postrzegają swoją siłę roboczą poprzez obiektyw umiejętności, aby pomóc w przyciąganiu, budowaniu i zachowaniu umiejętności krytycznych w celu zapewnienia elastyczności i zwinności. Ostatnie doświadczenia nauczyły nas wartości wiedzy, jakie umiejętności znajdują się w organizacji, w jaki sposób zapotrzebowanie na umiejętności może szybko zmieniać się z rynkiem oraz wartość wdrażania lub rozwijania istniejących pracowników w celu zaspokojenia zmieniających się potrzeb.
Koncentracja na rozwoju umiejętności należy zintegrować z projektowaniem programów ludzi napędzających rekrutację, rozwój, mobilność i nagrody. Poszukując przewagi konkurencyjnej, pracodawcy chcą zwiększyć praktyki płac za sztuczki w swoich programach.
Gdzie rozpoczyna się Twoja wypłata za umiejętności? Przeczytaj teraz, aby dowiedzieć się więcej.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Eightfold kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Eightfold strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 12 stron

Więcej zasobów z Eightfold