Skip to content Skip to footer

Inteligentne przedsiębiorstwo Nowa podstawa dla organizacji na całym świecie

Opublikowany przez: SAP

We wrześniu 2018 r. IDC Analyst Connection zbadało „inteligentne przedsiębiorstwo”, i stwierdzono, że nieefektywny dostęp do świeżych danych, archaicznych procesów biznesowych i ciągłej rekonfiguracji oznaczają, że starsze systemy muszą zostać zastąpione. Ponieważ organizacje stają się bardziej inteligentne, mogą działać w czasie rzeczywistym, wyobrażać sobie przyszłość i zwiększać wyniki wydajności poprzez optymalizację technologii i spostrzeżeń pracowników. W niniejszym raporcie SAP przedstawia serię pytań Mickey North Rizza IDC, wiceprezesowi ds. Aplikacji korporacyjnych i handlu cyfrowego, aby dowiedzieć się, w jaki sposób umożliwia bardziej ukierunkowane i inteligentne przedsiębiorstwo.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się SAP kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. SAP strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 5 stron

Więcej zasobów z SAP