Skip to content Skip to footer

Uszczęśliwianie pracowników, bardziej produktywnych i uspokajających - 7 kluczowych elementów zarządzania bezpiecznym i wydajnym miejscem pracy

Opublikowany przez: ServiceNow

Nawet gdy ograniczenia pandemiczne zanikają, hybrydowe cyfrowe miejsce pracy pozostanie. Oznacza to, że przywódcy powinni przestać pytać, ile osób zmieści się na podłodze, i raczej spróbować zrozumieć, jak powinny wyglądać doświadczenie i kultura na tej podłodze w nowym hybrydowym środowisku pracy.
Wszyscy mamy obowiązek zapewnić bezpieczeństwo naszych pracowników. Tak więc ważne jest, abyśmy utrzymywali bezpieczne, funkcjonalne przestrzenie robocze, które umożliwiają zarówno nasz ludzi, jak i nasze organizacje. Przeczytaj teraz siedem kluczowych elementów zarządzania bezpiecznym i wydajnym miejscem pracy.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ServiceNow kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ServiceNow strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 11 stron

Więcej zasobów z ServiceNow