Skip to content Skip to footer

Przestarzałe czy nieodkryte? Spójrz na Pay

Opublikowany przez: ADP

Na dzisiejszym rynku kroki podejmowane przez organizację w celu poprawy operacji płacowych są niezbędne do ochrony jej zwinności, wspierania dobrostanu pracowników, a także zapewnienia wydajności i zgodności infrastruktury cyfrowej. Dlatego interesariusze mają teraz zwiększoną listę kontrolną tego, czego potrzebują z rozwiązań płacowych.
Pierwszym krokiem do odblokowania ukrytej wartości w płace jest optymalizacja - i będzie to wymagało nowoczesnego rozwiązania płac. Niezależnie od tego, czy outsourcisz swoją listę płac, czy polegasz na rozwiązaniach wewnętrznych, Twoja wiedza IT będzie wymagana do wsparcia Twojej firmy.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ADP kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ADP strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: , ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 14 stron

Więcej zasobów z ADP