Skip to content Skip to footer

Unifing Finance i HR odblokowujące ich pełny potencjał

Opublikowany przez: Oracle

Połączenie systemów danych FNANCE i HR w chmurze umożliwia CFO i Chros, aby stać się jeszcze silniejszymi partnerami biznesowymi i umożliwia wkład o wyższej wartości.
W coraz bardziej opartym na danych świata biznesu koszty pracy są śledzone i zarządzane z coraz większą precyzją i zapałem. Podczas gdy większość liderów biznesu rozumie, że nieroztropne byłoby ograniczenie ludzi do bycia „kolejnym wydatkiem”, istnieją dowody, że firmy czasami zbliżają się do tego niebezpiecznie.
Na przykład ostatnie badanie przeprowadzone przez rynku wywiadowczego i badań Aberdeen stwierdzono, że organizacje znacznie zwiększyły wykorzystanie pracowników warunkowych i zakontraktowanych w ciągu ostatniej dekady „w bezpośredniej reakcji na zakręcanie pasów”.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Oracle kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Oracle strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 14 stron

Więcej zasobów z Oracle