Skip to content Skip to footer

Dzisiejsza automatyzacja procesu opiera się na niskim kodzie i integracji

Opublikowany przez: ServiceNow

Innowacje i transformacja cyfrowa to kwestia wzrostu i przetrwania dla dzisiejszych firm. Firmy muszą dostosowywać się szybciej niż kiedykolwiek do szybkich zmian warunków rynkowych, tworząc nowe cyfrowe modele biznesowe i powiązane procesy.
Muszą również przekształcić istniejące podręcznik, nieefektywne, nieustrukturyzowane procesy w zautomatyzowane cyfrowe przepływy pracy, aby odblokować wydajność i zapewnić doskonałe doświadczenia klientom i pracownikom. Jest to istota automatyzacji procesu.
Ze względu na przyspieszone tempo zmian firmy muszą zautomatyzować procesy o rząd wielkości szybciej i na większą skalę niż to możliwe w przypadku poprzednich podejść. Dotyczy to zarówno procesów biznesowych zorientowanych na klienta, które napędzają wzrost topevel, jak i procesy robocze skupiające się na pracownikach, które zwiększają wydajność i wydajność oraz poprawiają wyniki finansowe. Obecnie udane inicjatywy automatyzacji procesów muszą zaspokoić potrzeby wielu interesariuszy biznesowych, w tym:
Przeczytaj teraz, aby dowiedzieć się więcej o automatyzacji Proccess dla dzisiejszej rzeczywistości.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ServiceNow kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ServiceNow strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 5 stron

Więcej zasobów z ServiceNow