Skip to content Skip to footer

Wszystko, co musisz wiedzieć o podpisie elektronicznym

Opublikowany przez: DocuSign

Stosy dokumentów, które należy podpisać, składając szafki pełne dokumentów- szybko stają się relikwii przeszłości. Niezależnie od tego, czy jest to część formalnej inicjatywy, Twoja firma będzie musiała przejść transformację cyfrową, jeśli ma nadążyć za oczekiwaniami klientów (i pracowników).
Paperless jest istotną częścią tego „przełączania na cyfrowe”, a sygnatura elektroniczna jest wysoce wśród narzędzi wymaganych, aby to umożliwić.
Podpis elektroniczny jest prawnie uznany i bezpieczny oraz okazał się ważną innowacją dla firm, które ją wdrożyły. Ten praktyczny przewodnik szczegółowo wyjaśni wszystko, co musisz wiedzieć, zanim zaczniesz.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się DocuSign kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. DocuSign strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 7 stron

Więcej zasobów z DocuSign