Skip to content Skip to footer

Stan systemów porozumienia, 2021

Opublikowany przez: DocuSign

W ciągu ostatniego roku procesy umowy cyfrowej stały się niezbędne dla organizacji na całym świecie. Nagłe przejście do odległej pracy oświetlało i wzmocniło nieefektywność w organizacjach, które opierały się na ręcznych zadaniach w celu wypełnienia umów. Z drugiej strony firmy, które przyjęły połączone narzędzia chmurowe do zarządzania dokumentami, odnotowały wyraźne korzyści i budowały decydującą przewagę konkurencyjną.

Trzeci rok z rzędu Forrester Consulting przeprowadził badania w imieniu DocuSign, łącząc ankiety ilościowe i wywiady jakościowe w celu studiowania procesów porozumienia na całym świecie. Oto niektóre z kluczowych ustaleń z tegorocznego raportu:

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się DocuSign kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. DocuSign strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: , ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 16 stron

Więcej zasobów z DocuSign