Skip to content Skip to footer

Cyfrowa podróż transformacji w branży zarządzania inwestycjami

Opublikowany przez: Workday

Ta biała księga IDC podkreśla kluczowe presję rynkową wywieraną na firmy zarządzające inwestycjami i sposób, w jaki wymaga tego przemyślenia sposobu, w jaki organizacje te zarządzają funkcjami podstawowymi i wspierającymi, takimi jak zasoby ludzkie (HR) i finanse. Skalowanie biznesu geograficznie i dywersyfikacji zarówno pionowo, jak i poziomo zapewnia nowe strumienie przychodów i korzyści skali oraz umożliwia ewolucję modelu biznesowego. Jednak wymagana jest bardziej radykalna transformacja i digitalizacja modelu biznesowego. Artykuł bada, w jaki sposób transformacja cyfrowa (DX) umożliwia firmom zarządzającym inwestycjami na nowo odkrycie swoich modeli biznesowych, podkreślając pięć kluczowych trendów branżowych i czynników dla firm zarządzających inwestycjami, aby pozostać konkurencyjne:
1. Rozszerzanie się na nowe rynki i produkty alternatywne
2. Dostęp do nowych segmentów
3. Odblokowanie nieefektywności na zapleczu
4. Radzenie sobie z ciągłym obciążeniem regulacyjnym
5. Bilansowanie intymności i skali klienta

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Workday kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Workday strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 18 stron

Więcej zasobów z Workday