Skip to content Skip to footer

4 powody, dla których uznanie pracowników jest niezbędne do zatrzymania

Opublikowany przez: Workhuman

Aby zrozumieć stan połączeń ludzi w pracy, Workhuman® IQ ankietował 2268 pełnoetatowych pracowników w USA, Kanadzie i Irlandii. Wynikające z tego ustalenia pokazują, w jaki sposób liderzy HR i biznesu mogą wpływać na politykę i praktyki organizacyjne-w tym uznanie pracowników-w celu kierowania kulturą roboczą magnetyczną, skoncentrowaną na człowieku, w której ludzie chcą pracować. I zostań.
Od wzmocnienia kultury firmy i zmniejszenia wypalenia zawodowego po tworzenie psychologicznie bezpiecznego środowiska, przeczytaj pełny artykuł z czterech powodów, dla których uznanie pracowników jest niezbędne dla strategii zatrzymania.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Workhuman kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Workhuman strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 15 stron

Więcej zasobów z Workhuman