Skip to content Skip to footer

AI w produkcji i ich poprawie technologii siły roboczej

Opublikowany przez: UKG

Kluczowe kwestie, takie jak Brexit, niedobory umiejętności i konsekwentnie powolna wydajność, wyciskają rentowność i przyczyniają się do atmosfery niepewności. Wdrożenie sztucznej inteligencji w produkcji zapewni organizacjom możliwość całkowitego przekształcenia ich praktyk roboczych i zrewolucjonizowania kluczowych operacji.
Na pierwszy plan mogą pojawić się nowe technologie, takie jak robotyka i sztuczna inteligencja, ale producenci muszą również zrobić więcej, aby uznać dostępność innych rozwiązań, które mają pomóc w maksymalizacji wydajności ludzi, takich jak narzędzia do zarządzania siłą roboczą.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się UKG kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. UKG strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 13 stron

Więcej zasobów z UKG