Skip to content Skip to footer

Bezpieczeństwo i legalna niezbędna współpraca

Opublikowany przez: DocuSign

Departamenty prawne i bezpieczeństwa dzielą wspólny cel ochrony organizacji przed krzywdą. Ale podczas gdy oba pracują nad bezpieczeństwem i zgodnością, odpowiednie zespoły odgrywają wyraźną rolę w osiąganiu tych celów. Dzięki ścisłej współpracy i komunikacji każdy zespół może pomóc innym zoptymalizować bezpieczeństwo i zgodność w całej organizacji.
W tej białej księdze bada wzajemne powiązania korporacyjnych zespołów prawnych i bezpieczeństwa i podkreśla najlepsze praktyki udanej współpracy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, w jaki sposób wdrażanie Monitora DocuSign może wzmocnić zasady bezpieczeństwa i obsługi danych, aby zapobiec narażeniu na ryzyko i pomóc w zapewnieniu zgodności.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się DocuSign kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. DocuSign strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: eBook Długość: 11 stron

Więcej zasobów z DocuSign