Skip to content Skip to footer

Cyfrowe procesy dokumentów w 2020 r.

Opublikowany przez: Adobe

Pandemia Covid-19 przekształciła, jak i gdzie pracujemy. Firmy musiały szybko zareagować, aby dostosować się do zdalnych pracowników, wirtualnych interakcji i cyfrowych wymian. Aby zrozumieć, w jaki sposób cyfrowe procesy dokumentów wspierają odporność biznesową podczas pandemii, Adobe niedawno zlecił Forrester Consulting na przeprowadzenie globalnej ankiety, „w jaki sposób cyfrowe procesy dokumentów przechodzą z najlepszych praktyk na konieczność biznesową”.
Po globalnej pandemii osobiste interakcje zostały prawie całkowicie zastąpione wirtualnymi interakcjami. Gdy dokument wymaga podpisu lub zatwierdzenia, interakcja musi być teraz cyfrowa. Badania pokazują, że pandemia podkreśliła znaczenie procesów dokumentów cyfrowych, a konkretnie sygnałów elektronicznych. Signatura elektroniczna wykazuje przyspieszone przyjęcie w każdej ankietowanej branży, regionie i wielkości firmy. W rzeczywistości 60% liderów biznesu i technologii twierdzi, że sygnały elektroniczne są kluczowym wymogiem we wspieraniu ciągłości i zwinności biznesowej ich organizacji. Będzie to znacznie wykraczające poza pandemię, ponieważ klienci i pracownicy oczekują więcej cyfrowych alternatyw, zmieniając sygnały elektroniczne z „najlepszej praktyki” na „konieczność biznesową”.
Kluczowe ustalenia w badaniu obejmują:

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Adobe kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Adobe strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 9 stron

Więcej zasobów z Adobe