Skip to content Skip to footer

Wychodząc poza punkt odniesienia z Oracle Dandi Solutions

Opublikowany przez: Oracle

W zależności od geografii, przemysłu lub środowiska regulacyjnego programy dandi mogą wyglądać zupełnie inaczej i na pewno nie można ich zmierzyć w stosunku do jednego szablonu lub podejścia. Dzięki zarządzaniu kapitałem ludzkim Oracle Fusion Cloud zyskujesz elastyczność w osadzaniu dandi w swojej firmie, abyś mógł czerpać korzyści z różnorodnych talentów i ich doświadczeń, aby osiągnąć pożądane wyniki biznesowe. Oracle pomaga organizacji wykraczać poza punkt odniesienia, ułatwiając wdrażanie praktyk dandi, które stają się częścią codziennych procesów.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Oracle kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Oracle strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie:

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 11 stron

Więcej zasobów z Oracle