Skip to content Skip to footer

Cyfrowe procesy dokumentów w 2020 r

Opublikowany przez: Adobe

W ciągu zaledwie kilku krótkich miesięcy globalna pandemia Covid-19 zakłóciła sposób, w jaki pracujemy i żyjemy. Organizacje w Europie Zachodniej dostosowują się do tej nowej normy, przyjmując technologie współpracy i wydajności, aby kontynuować działalność w tym wirtualnym środowisku. Wchodząc w fazę odzyskiwania, wiele z tych technologii pozostanie i pomoże im przyjąć nową przyszłość pracy. Digitalizowanie procesów dokumentów okazuje się być jednym z nich, z takimi funkcjami, jak udostępnianie plików, sygnały elektroniczne i przechowywanie w chmurze na czele.
W tym kontekście w jaki sposób cyfrowe procesy dokumentów wzmacniają odporność organizacji? Jaką rolę będą odgrywać w świecie post-pandemicznym?
Adobe zlecił Forrester Consulting, aby odpowiedzieć na te pytania i ocenić, w jaki sposób cyfrowe procesy dokumentów wspierają ciągłość biznesową. Pobierz teraz!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Adobe kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Adobe strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 11 stron

Więcej zasobów z Adobe