Skip to content Skip to footer

Płeć w miejscu pracy równość płci ma znaczenie dla nas wszystkich

Opublikowany przez: Edge Empower

Równość płci w miejscu pracy jest jednym z kluczy do zamożnych społeczeństw. Kluczowe jest również zrównoważone sukcesy biznesowe, integracyjny wzrost gospodarczy, a co ważniejsze, zdrowie społecznej struktury organizacji, a także większej społeczności. A jednak raz po raz nie doceniamy jego mocy do odblokowania ukrytej wartości i wartości.
Fundacja Edge Certified jednak sformułowała teorię zmiany efektów falowania równości płci w miejscu pracy. Uważamy, że kiedy nastąpiła zmiana w miejscu pracy, następują efekty falowania, a wysiłki mające na celu budowę miejsc pracy równych płci rozlewa się na szersze praktyki biznesowe organizacji. Filtrują jednak, jak organizacje współpracują z partnerami biznesowymi, jak inwestują i jak budują swoje łańcuchy dostaw.
Pobierz ten oficjalny dokument, aby przeczytać więcej na temat równości płci w miejscu pracy.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Edge Empower kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Edge Empower strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 3 strony

Więcej zasobów z Edge Empower