Skip to content Skip to footer

Przewodnik po podpisach elektronicznych

Opublikowany przez: DocuSign

Przewodnik po podpisach elektronicznych

Gdy praca przesuwa się poza ścianami tradycyjnego biura z cegły, organizacje muszą się dostosować, aby pozostać konkurencyjnym. Technologia elektroniczna jest kluczową częścią nowoczesnego zestawu narzędzi biznesowych, oferując szybszy czas na przychody, zwiększoną widoczność w dokumentach i lepszą satysfakcję klientów. Ponadto jest łatwy w użyciu, przyjazny dla urządzeń mobilnych i legalnie uznany w ponad 180 krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych.

Jeśli rozważasz wdrożenie narzędzia do podpisu elektronicznego dla swojej organizacji, ten ebook zawiera wszystkie informacje potrzebne do rozpoczęcia. Obejmuje wszystkie podstawy, w tym:
-Polecenia branż i działów, które dziś skutecznie wykorzystują znak elektroniczny
-FAQ wokół legalności, bezpieczeństwa i weryfikacji tożsamości
-Benefity przejścia z podpisów ręcznych do podpisów elektronicznych
-9 Ważne kryteria do rozważenia w rozwiązaniu znakowania elektronicznym

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się DocuSign kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. DocuSign strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 17 stron

Więcej zasobów z DocuSign