Skip to content Skip to footer

Utrata najlepszego talentu w konkursie? Zacznij od oceny marki pracodawcy.

Opublikowany przez: Indeed

Po raz pierwszy od dłuższego czasu kandydaci mają przewagę w procesie rekrutacji. Rywalizacja o zdobycie najlepszych talentów jest zaciekła, a kandydaci o tym wiedzą.
Pracodawcy muszą zrobić wszystko, co w ich mocy, aby wyróżnić się ze swoich konkurentów, na przykład poprzez przebudowę marki pracodawcy i wiadomości. Oprócz zwiększenia wynagrodzeń i dodatkowych korzyści, kandydaci koncentrują się teraz również na recenzjach pracodawców, na stronach takich jak strony firmy i Glassdoor. Najczęściej przegląd pracowników negatywnych zniechęca dobrego kandydata na rozważenie organizacji. Dlatego tak ważne jest, aby pracodawcy wykorzystali sposób myślenia pracowników i poprawić ich markę z myślą o tym.
Ten informacyjny zasób bada najlepsze sposoby, w jaki organizacja ożywia proces zatrudniania, przyciągnąć najlepszych talentów i zachować go.
Pobierz teraz ten niesamowity oficjalny dokument i zacznij rekrutować najlepszy talent!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Indeed kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Indeed strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 7 stron

Więcej zasobów z Indeed