Skip to content Skip to footer

Trendy HR, aby przekształcić miejsce pracy

Opublikowany przez: Achievers

Słowo „trend” często sugeruje coś z ulotnej popularności. Ale tak nie jest w przypadku trendów HR, które widzimy dzisiaj w miejscu pracy. Są zmieniającymi grę. Zwracanie uwagi na nowe technologie, strategie i podejścia to nie tylko PR. Firmy zatrudniające są tutaj, aby zostać, a trendy koncentrowane na pracownikach będą nadal rosły, gdy młodsi pracownicy wejdą na siłę roboczą.
Na nadchodzących stronach omówimy, dlaczego trendy HR, które poprawiają zaangażowanie pracowników, w tym poprawione praktyki różnorodności i włączenia, elastyczność i zdalna praca oraz sztuczna inteligencja w miejscu pracy, zajmują się udanymi organizacjami na całym świecie. Specjaliści HR muszą stale wyprzedzać krzywą, aby przyciągnąć, zaangażować i zatrzymać najlepszych talentów.
Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o 13 kluczowych obszarach, które są dziś popularne w miejscu pracy.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Achievers kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Achievers strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 16 stron

Więcej zasobów z Achievers