Skip to content Skip to footer

Praca hybrydowa, praca dla Ciebie

Opublikowany przez: ServiceNow

W marcu 2020 r. Kovid-19 Pandemic wymuszone firmy i organizacje na całym świecie do zamknięcia biur, a pracownicy musieli pracować z domu. Chociaż oczekiwano tego początkowego przejścia do pracy odległej przez zaledwie kilka miesięcy, realny wpływ pandemii utrudniał wielu firmom i organizacjom dokładne przewidywanie, kiedy mogą ponownie otworzyć swoje biura. Potrzeba wirtualnej komunikacji i współpracy przyspieszonej w szybkim tempie.
Przeczytaj teraz i zwiększ współpracę, wydajność i zadowolenie pracowników w nowym świecie pracy z serviceNow Digital Workfls i zespołami Microsoft.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ServiceNow kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ServiceNow strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 11 stron

Więcej zasobów z ServiceNow