Skip to content Skip to footer

Wzmacnianie dobrego samopoczucia w pracy i poza nią dzięki sile rozpoznawania

Opublikowany przez: Workhuman

Dobre samopoczucie jest powszechną potrzebą pracowników. A dla organizacji jest to fundament wysokiego stawki dla wyników organizacyjnych. Dobre samopoczucie (lub jego brak) wpływa na wyniki o poważnych cenach, w tym utrudnianie wydajności i zaangażowania pracowników, a także prowadzące do wypalenia zawodowego i obrotu pracowników. Jednak niewielu liderów zdaje sobie sprawę z mocy, którą władają, aby wzmocnić dobre samopoczucie w pracy i poza nią.
W miejscach pracy na całym świecie jedna z najbardziej skutecznych i niedrogich strategii dobrego samopoczucia jest żałośnie niewykorzystana: uznanie pracowników. Rozpoznanie więcej niż samopoczucie pracowników paliwa: promuje bardziej pozytywne perspektywy i łagodzi wypalenie zawodowe. W rzeczywistości rozpoznanie może wywołać transformację kulturową i pomóc w osiągnięciu wyjątkowych wyników przy jednoczesnym ulepszaniu życia pracowników. I jest to jedna z najprostszych taktyk na wyciągnięcie ręki liderów.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Workhuman kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Workhuman strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 28 stron

Więcej zasobów z Workhuman