Skip to content Skip to footer

Studium przypadku Pfizer uruchamianie rozpoznawania w Lightspeed

Opublikowany przez: Workhuman

Jako jedna z najważniejszych firm biofarmaceutycznych na świecie, Pfizer nieustannie pracuje nad opracowaniem leczenia leczenia, które zmieniają życie pacjentów od 1849 r. 80 000 kolegów Pfizer obejmuje glob, dostarczając leki i szczepionki do 165 krajów. Cel organizacji pozostał niezłomny od jej powstania: przełom, które zmieniają życie pacjentów.
Aby to zrobić, kultura Pfizera jest zbudowana wokół czterech podstawowych wartości: odwagi, doskonałości, równości i radości. Niezależnie od tego, czy opracowuje szczepionkę, czy produkuje leki ratujące życie, kultura Pfizera polega na uwolnieniu siły ich ludzi do dokonania przełomów.
To studium przypadku bada, w jaki sposób liderzy Pfizer współpracowali z WorkHuman® w celu wdrożenia globalnego programu nagród i uznania dla pracowników, aby zapewnić, że ich koledzy mogą - i chcą - wykonać najlepszą pracę.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Workhuman kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Workhuman strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 11 stron

Więcej zasobów z Workhuman