Skip to content Skip to footer

Mężczyźni mają istotną rolę do odgrywania w rozwoju kobiet w miejscu pracy

Opublikowany przez: Edge Empower

Zachęcanie do większej sprawiedliwości w miejscu pracy jest ambicją, że wszystko zgodzi się, że jest pożądanym rezultatem. Udowodniono, że bardziej zrównoważona i sprawiedliwa siła robocza przyczynia się do lepszego działania i bardziej kreatywnego biznesu.
Osiągnięcie tej równowagi często jednak koncentruje się na tym, jakie kroki mogą podjąć, aby rozwijać swoją karierę, podczas gdy w rzeczywistości debata powinna być również skoncentrowana na tym, co mężczyźni mogliby zrobić, aby wesprzeć ich koleżanki.
Ludzie tradycyjnie byli odporni na zmiany. Zewnętrznie mogą ogłosić zamiar zmiany zmiany, ale mogą nie być świadomi prostych kroków, które mogą podjąć, aby zamienić zamiar w rzeczywistość. Więc dlaczego to jest?
Pobierz teraz, aby zobaczyć, jak możesz stworzyć bardziej sprawiedliwą siłę roboczą!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Edge Empower kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Edge Empower strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie:

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 3 strony

Więcej zasobów z Edge Empower