Skip to content Skip to footer

Pojawiające się możliwości wdrażania procesów branżowych w chmurze

Opublikowany przez: SAP

Przeprowadzka do chmury jest nieunikniona.

Innowacyjne przedsiębiorstwa biznesowe i organizacje sektora publicznego szukają rozwijających się rozwiązań w chmurze dla większej szybkości, reakcji, elastyczności, wydajności i inteligencji, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. A ich strategiczne priorytety ewoluują z potrzebą transformacji cyfrowej w chmurze. Dowiedz się, jak generować nowe przychody i usługi, przekształcić doświadczenia klientów i automatyzować procesy. W tych raportach Forrester przedstawia szczegóły dotyczące specyficznych dla branży, krytycznych w branży, kompleksowych procesach i wynikach organizacji.

Zamówne w kwietniu 2018 r. Przez SAP, te raporty badają, w jaki sposób przedsiębiorstwa biznesowe i organizacje sektora publicznego upraszczają zintegrowane, kompleksowe procesy biznesowe i operacyjne poprzez transformację cyfrową. Wdrożenie ankiety online z decydentami w chmurze z bankowości, ubezpieczeń, produktów konsumenckich, dyskretnych produkcji, sektora publicznego i branż detalicznych, Forrester stwierdził, że konieczne jest przyjmowanie powstających rozwiązań w chmurze, ale wdrożenie powstających rozwiązań w chmurze jest nadal nowe.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się SAP kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. SAP strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 21 stron

Więcej zasobów z SAP