Skip to content Skip to footer

Raport ryzyka użytkownika

Opublikowany przez: Proofpoint

Twoja postawa bezpieczeństwa cybernetycznego jest tak silna, jak jej najsłabsze ogniwo. A w dzisiejszym krajobrazie zagrożeń zorientowanych na ludzi oznacza to Twoich użytkowników. Są twoim największym atutem, największym ryzykiem i ostatnią linią obrony przed zagrożeniami.
Aby lepiej zrozumieć świadomość i nawyki cyberbezpieczeństwa użytkowników, ankietowaliśmy użytkowników na całym świecie, aby ocenić dwa kluczowe aspekty podatności na użytkownika: co wiedzą (lub nie wiedzą) i co robią.
Ten raport podkreśla świadomość użytkowników i luki w wiedzy, które, jeśli pozostawione nie do niepewności, mogą zranić twoją postawę bezpieczeństwa cybernetycznego. W oparciu o te spostrzeżenia zalecamy konkretne działania, które możesz podjąć, aby wzmocnić swój lud i zbudować cyberprzestrzeni w swojej sile roboczej.
Pobierz teraz, aby zbadać podatność i zachowanie w krajobrazie zorientowanym na zagrożenia zorientowane na ludzi.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Proofpoint kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Proofpoint strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: eBook Długość: 14 stron

Więcej zasobów z Proofpoint