Skip to content Skip to footer

Raport Aberdeen Unite Finance i HR, aby zwiększyć wydajność i rentowność

Opublikowany przez: Oracle

Tempo biznesu nadal przyspiesza, wywierając ogromną presję na firmy, aby szybciej reagowali na potrzeby klientów i rynku dzięki dostosowanemu wsparciu i inteligencji biznesowej.
Aby sprostać temu wyzwaniu, najlepsze w swojej klasie firmy wdrażają rozwiązania w chmurze, które łączą ich biuro, zapewniając, że firma działa bezproblemowo w funkcjach krytycznych- szczególnie interakcji między finansami a HR.
W tym raporcie zbadamy, w jaki sposób połączone biuro wpływa na wyniki organizacyjne, ilustrując, w jaki sposób najlepsze firmy kierują drogą, inwestując w technologię, która dostosowuje ich ludzi, procesy i dane.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Oracle kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Oracle strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 8 stron

Więcej zasobów z Oracle