Skip to content Skip to footer

Wprowadzenie globalnych problemów nie może sobie pozwolić na ignorowanie

Opublikowany przez: Webonboarding

Pomimo spędzania milionów każdego roku na zatrudnienie ludzi, firmy na całym świecie nie przekształcają wysokiej jakości talentów w skutecznych i zaangażowanych pracowników.
Kiedy firma składa ofertę pracy, wiele może się zdarzyć w czasie między akceptującym pracownikiem a rozpoczęciem nowej roli. Pobienie, jak wiadomo ten okres czasu, ma kluczowe znaczenie dla zintegrowania nowego pracownika z firmą.
Jednak często jest pomijany. To jest luka w pokładzie.
Ten etap, między rekrutacją a rozpoczęciem nowej roli, ma kluczowe znaczenie przy tworzeniu dobrego pierwszego wrażenia i rozwoju zdolnych i zaangażowanych pracowników.
Pobierz teraz, aby dowiedzieć się więcej!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Webonboarding kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Webonboarding strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 26 stron

Więcej zasobów z Webonboarding