Skip to content Skip to footer

Kruche do zwinnego - odporne na niepewność jako organizację adaptacyjną

Opublikowany przez: Fujitsu

Organizacje na całym świecie starają się nadążyć za szybkim tempem zmian w swojej branży. W wielu przypadkach połączenie zakłóceń konkurencyjnych, gospodarczych i społecznych zagraża pozycjom rynkowym i egzystencji.
Jeśli ta zmiana jest jedyną stałą, wówczas zdolność adaptacyjna musi stanowić podstawę „nowej normy” - i być z przodu umysłu, abyś mógł rosnąć i rozwijać się w przyszłość.
Dwie trzecie liderów biznesu próbuje uzyskać przewagę adaptacyjną, złomując swoją strategię transformacji.
Organizacje ankietowane w naszych międzynarodowych badaniach „kruchych do zwinnych” próbują zabezpieczyć swoją organizację w przyszłości poprzez większą zwinność, szybkość i innowacje. 64% z nich dokonuje ruchów w celu odbudowy strategii transformacji, aby zapewnić, że są one odpowiednie, konkurencyjne i gotowe do reakcji w wysoce zakłóconym świecie.
Pobierz raport i dowiedz się, jak dotrzymywać tempa jako organizacji adaptacyjnej.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Fujitsu kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Fujitsu strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 20 stron

Więcej zasobów z Fujitsu